Únor 2011

Diary // Zmatený

28. února 2011 v 20:47 | Salvatore-Vampire |  DeníkAch bože, proč život není jednodušší? Proč musím žít pořád v trápení...Nedokážu už dál předstírat že jsem uplně f pohode.
Prostě pokaždý když se mě někdo zeptá "Jak je?" odpovím "Pecka" nebo "Pohoda" ale myslel jsem to někdy vážně...to já sám nevím.
Vím, že mi strašně moc chybí, a vím že si to nechci přiznat, protože chci abych byl šťastnej i bez ní...ale to asi nejde...
Ano, sice jsem obklopený kámošema, ale...nikdo z nich nedokáže zahojit ránu co mi způsobila ona...
Vlastně, si za to všechno můžu sám. Já jsem byl ten kdo řekl že je konec. Ale ona byla ta, kdo to z nás dvou chtěl první.
A já...Rozmlouval jsem jí to pořád...Byl jsem to já, který dělal všechno pro to, abych nás dva udržel pohromadě...A pak, pak jsem to už prostě nevydržel...A teěd vím, že všechna ta snaha stála za to...

Graphic // No TEXT Seperator - Blue 'n Green

27. února 2011 v 17:37 | Salvatore-Vampire |  Graphic Oddělovače


Name: Blue 'n Green
Program used: PhotoShop
Download: [NO NEED]


Preview:


Graphic // No TEXT Seperator - Purple

27. února 2011 v 17:20 | Salvatore-Vampire |  Graphic OddělovačeName: Purple no TEXT Seperator
Program used: PhotoShop
Download: [NO NEED]


Preview:

Graphic // Seperators - Brown Set

27. února 2011 v 17:07 | Salvatore-Vampire |  Graphic Oddělovače


Name: Brown Set
Type: Seperators
Program: PhotoShop
Download: [Here]
Preview:


Just For Fun // Akcent - My Passion

27. února 2011 v 16:51 | Salvatore-Vampire |  JFF VideosVim, takhle písnička je dcl stará
Ale mě se líbí =DD
Refrén je prostě bestovej =DD
To nemá chybu =DD

Diary // OmG LiDi =DD

27. února 2011 v 15:09 | Salvatore-Vampire |  Deník
Taaak že =DD Dneska jsem stal až v půl jedný....taky se nedivim, dyž jsem včera četl TVD Souboj do dvou hodin =DD Pak sem psal deníček, a bylo mi špatně, tak jsem toho nechal a začal zase číst =DD Mno prosttě pecka =DD Ani jsem ten deníček nedopsal =DD
Vstanu, hned první co jsem musel udělat, vyměnit vodu v akvárku =DD
Zjistil jsem že škrabka rodila =D Mám 3 nový škrabečky xDD Bože =DD nwm, možná nějaká už plave v kanálu =DD Newim, já jsem to zjistil až po tom co jsem umyl ten velikej kámen xDD a na něm nějaký bejt mohly =DD Ta malá škrabečka vypadá jk pulec =DD Já si jí všiml ještě dřív, ale říkal jsem si že to je kravina, že je to list od těch rostlin =DD
Mno, tk aquarko už je READY =DD
Momentálně jsem na FB a koukám na ty fotky co jsem tam včera dal =DD Jednu sem dám =DD Protože ta je vážně boží =DD Prostě =DD <333333 Nemám slov =DD Povedli jsme se tam xDDDD
Tak tady je ta fotka ;) =PPP

New // Justin Bieber shodil patku a dočká se voskové figuríny v muzeu

26. února 2011 v 23:13 | Salvatore-Vampire |  Celebrity News


Kanadský idol teenagerů Justin Bieber už je natolik slavný, že muzeum Madame Tussaud připravuje jeho figurínu. Ta bude ale zřejmě vypadat jinak než zpěvák. Bieber si totiž nechal ustřihnout svou pověstnou patku. Vlasy nepřenechal muzeu, ale dá je do aukce.
Justin Bieber zveřejnil na sociální síti Twitter svou fotku s novým sestřihem. Když se snímek, na kterém je s ním Jay DeMarcus ze skupiny Rascal Flatts, objevil, strhl se poprask. Fanynky šílí. Podnikavý mladík ale umí svou popularitu dobře zpeněžit. Když se rozhodl ostříhat svou chlapeckou patku, ihned ho napadlo prodat vlasy v aukci. Peníze si ale prý mladý zpěvák nenechá.
"Všechny ty vlasy věnujeme charitě, aby je mohla vydražit. Detaily se dozvíte brzy," vzkázal Bieber, který věří, že rozcuchaný účes mu dodal mužnější vzhled. "Chtěl jsem vypadat dospěle," zdůvodnil sestřih sám zpěvák.
Ještě před změnou image si šestnáctiletý zpěvák nechal vzít míry na voskovou figurínu, která by se v muzeu Madame Tussaud měla objevit příští měsíc.
"Justin Bieber je opravdovou světovou senzací. Byli jsme doslova zaplaveni žádostmi mladých fanoušků a fanynek z celého světa, abychom ho zařadili do své výstavy u Madame Tussauds," potvrdila PR manažerka muzea Liz Edwardsová.
Podle serveru aceshowbiz.com bude mít Bieberova socha jeho původní účes a ne ten současný. Socha přijde v přepočtu asi na 5,4 milionu korun a uvidí ji nejprve návštěvníci v Londýně a v Amsterdamu. O několik dní později představí voskového Biebera také muzeum v New Yorku.
ZDROJ: Gaynet

New // Ukrajina: nedostatek léků proti AIDS

26. února 2011 v 23:08 | Salvatore-Vampire


Na Ukrajině hrozí nedostatek léků pro lidi nakažené virem HIV a nemocné AIDS. Došlo tam totiž k přerušení dodávek léčiv. V zemi, která se potýká s největší epidemií nemoci AIDS v Evropě, by proto mohlo dojít k dalšímu zhoršení situace. Vinu za snížený objem léků zdravotničtí experti přičítají zkorumpovanosti ukrajinské vlády, jež za léčbu této choroby zodpovídá.
K přerušení dodávek léčiv došlo před dvěma měsíci. Předtím dostávalo odpovídající léčbu 20.000 z 93.000 Ukrajinců s AIDS nebo nakažených HIV. Ostatní nebyli léčeni, protože ani vláda, ani mezinárodní dárci nejsou schopni pokrýt náklady. Program OSN pro boj proti viru HIV a nemoci AIDS uvádí, že 1,3 procenta Ukrajinců starších patnácti let je nakaženo virem HIV, což je největší podíl v Evropě.
Podle místních organizací zapojených do boje s AIDS se dodávky přerušily kvůli požadavkům vládních úředníků o úplatky. Agentury zajišťující mezinárodní pomoc nyní Ukrajině hrozí, že zastaví financování léčby, dokud vláda neobnoví dodávky léků. Jedná se asi o 40 procent prostředků; 60 procent pokrývá ukrajinská vláda.
Vláda zpoždění dodávkek připustila, nicméně problém se snaží zlehčit. Podle ní výpadky ovlivní jen desítky nemocných a dodávky by měly být v brzké době obnoveny. Na Ukrajině, kde je zdravotnictví zdarma, se stát zavázal zajistit léky proti HIV a na léčbu AIDS.
Místní organizace pro boj s AIDS upozornily, že v důsledku korupčního jednání vládních úředníků mohou v příštích měsících zemřít tisíce lidí. Podle organizace, která sdružuje Ukrajince nakažené virem HIV, úřady často nakupují léky za pětinásobek až šestinásobek jejich ceny na trhu.
Ukrajinská vláda podle aktivistů některé pacienty zastrašuje například odmítáním vydat léky. Na jihu země údajně policie bránila muži nakaženému virem HIV v kontaktu se sousedy a jeho rodinu nabádala, aby muže opustila. Experti se obávají negativních důsledků pro kvalitu léčby, pokud bude takové zastrašování pokračovat.
Globální fond pro boj s AIDS, tuberkulózou a malárií minulý týden uvedl, že pokud Ukrajina neobnoví dodávky léků a nezlepší své chování k pacientům, může přijít o grant ve výši 305 milionů dolarů (téměř 5,5 miliardy korun) na prevenci AIDS a na programy snižování utrpení nemocných.
ZDROJ: Gaynet

NEW // Justina Biebera zastřelili! Prý si to zasloužil

26. února 2011 v 22:22 | Salvatore-Vampire |  Celebrity News


Jeden z nejpopulárnějších zpěváků současnosti skonal v přestřelce s policií. Naštěstí jde jen o část seriálu Kriminálka Las Vegas.

Justin si v seriálu Kriminálka Las Vegas zahrál poprvé už vloni v září. Hrál tehdy Jasona McCanna, problémového mladíka, který je podezírán z toho, že měl něco společného s výbuchem bomby v luxusní vile. Jason stojí před těžkým rozhodnutím. Má pomoct při vyšetřování zločinu, do kterého je zapletený jeho bratr a udat ho, nebo ho chránit?
Problém se vyšetřuje velmi dlouho a právě nyní přichází díl, ve kterém se to konečně rozlouskne. Když vyšetřování pokročí a Jasonovi hrozí usvědčení, rozhodne se postavit se zásahové jednotce na odpor. A skončí špatně: padá k zemi prostřílený jako řešeto.

Hvězda seriálu, George Eads, který McCanna - tedy Biebera - zastřelil, řekl reportérům magazínu E! Online: "V kontextu příběhu si to rozhodně zasloužil."

Chceš vidět Justina zemřít? Podívej se na video.Mladičkého zpěváka vlastní smrt příliš nezasáhla. Byl spíš nadšen, že se mohl v roli kriminálníka Jasona vrátit na televizní obrazovky. Už když si měl zahrát v předchozí epizodě, nadšeně o možnosti objevit se na obrazovce všude vykládal: "Jsem za tu nabídku vážně vděčný a moc se těším, až se objevím v televizi. Najal jsem si učitele herectví, nechci dělat před kamerou ostudu!"

Sám Justin si o sobě myslí, že je velmi talentovaný a má předpoklady k tomu, aby se stal hercem. Do roka by se chtěl objevit v celovečerním filmu! Už teď si zkusil, jaké to je, díky dokumentu ze své koncertní šňůry a úspěšné kariéry, který v únoru vstoupil v Americe do kin.
PŘEČTI SI TAKÉ:

"Je neuvěřitelně cílevědomý a za svým plánem si stojí. Až mu bude osmnáct, chce pověsit zpívání na hřebík a začít jako herec", odhalil šokující novinku pro časopis National Esquier jeho spolupracovník. Tak žhavé to snad nebude, přece by nezahodil obrovský zájem svých fanynek. Možná ale hraní a zpívání skloubí, stejně jako jeho velký vzor, Justin Timberlake. Ten zvládá zpěv, skládání hudby, hraje v komediích i dramatech a ve všem si vede velmi úspěšně.
Půjde Justin Bieber v jeho stopách?


Graphic // Seperators - Purple Set

26. února 2011 v 22:01 | Salvatore-Vampire |  Graphic OddělovačeName: Purple Set
Type: Seperators
Program: Photoshop
Download: [Here]
Preview:


Graphic // FREE Layout - Crazy Blog

26. února 2011 v 20:33 | Salvatore-Vampire |  Graphic Free Layouts


Name: Crazy Blog
Bonus: YES
Download: [HERE]
Program: PhotoShop

Just For Fun // Paul Wesley // On Lopez Tonight Show (2011)

26. února 2011 v 14:07 | Salvatore-Vampire |  JFF Pictures


Paul se objevil v lopez tonight show :D:D
ZDROJ:
Kopírujte pouze s touto ikonkou!!!

Diary // Řetězák =DD

26. února 2011 v 14:00 | Salvatore-Vampire |  Deník


Tak todle jdu dělat poprvý xDDD Dyk já ani nevěděl že nějaká taková kravina existuje =DD
Tak jde se na věc xDDD

1.Kupuješ si oblečení ve značkových obchodech ?
Jak kdy ;) =PP
2.Nakupuješ rád ?
Mno to je jasný =D
3.Seš vybíravý tip co se týče oblečení ?
Ano, ano....ANO!!!!
4.Jakému jídlu dáš přednost? Popcornu nebo brambůrkám?
Brambůrkám =DD Nesnáším taký ty šlupky od popkornu =D Mám je mezi zubama pokazdý =DD
5.Píšeš si deníček?
Mám ho na blogu ale tam nepíšu moc podrobností =DD Spíš do toho co si schovávám pod matračkou, ale PŠŠT =D
6.Jakému zvířeti bysi dal(a) přednost ? Kočce nebo psovi?
Kočce, to je samozřejmý ;) =PP
7.Sleduješ Kriminálku Miami?
Jak kdy =DD
8.Kdo má pokračovat?
Ješiš, mě je to jedno =DD

The Vampire Diaries // Damon And Stefan - Broken Angel

26. února 2011 v 13:52 | Salvatore-Vampire |  TVD Videos


I když to říkám nerad, to video se mi vážně líbí =D Je tam sice Damon, ale písnička je nádherná ;) =PPP
Akorát se mi na tej písničce nelíbí jak tam zpívá ten chlap =DD Turecky....brrr =D Nwm, Angličtina a Turečtina dohromady moc nejde =D
Ale mno tk co se dá dělat ;) =PP
Tak posudťe sami ;) =PP

The Vampire Diaries // Elena And Stefan - Hero

26. února 2011 v 13:19 | Salvatore-Vampire |  TVD Videos


Tohle video je vážně povedený <3 Prostě krása...Enrique a TVD je dobrá kombinace ;) =PP Chválím video =PP =DD Já mám radší Stefana než Damona =D Damon ať si zaleze =D Jako nic proti němu nemám, ale Elena patří Stefanovi prostě a tečka =DD Nwm jestli spolu budou, protože jsem na druhou sérii ještě nekoukal =D Tk že...doufám že se dohromady nedají =D
Ať si veme tu svou Katherine a má to, ješiš =D To to je tak těžký? =D

The Vampire Diaries // Elena And Stefan - When I Look At You

26. února 2011 v 13:09 | Salvatore-Vampire |  TVD Videos


Tak, um...to video není moc povedený =DD Taky nevím jestli jsem ho sem už nedával =D tk že...uum, yo =D
Snad se vám bude líbit ;) =PP Hodím sem pak ještě další =DD =PPP

Just For Fun // Alesha Dixon - Let's Get Excited

26. února 2011 v 11:48 | Salvatore-Vampire |  JFF Videos


Tahle písnička je prostě pecková...Před předminulý rok jsem jí uplně miloval...Je stará já vim, ale je pořád dobrá =DD Ve videu se Alesha zdá vysoká =D Nwm kolik měří, ale líbí se mi jak tancuje a jak si tam hraje s jednim klukem =DD To je prstě peckový =D A text je taky dobrej ;) =PP

More Affs

26. února 2011 v 11:36 | Salvatore-Vampire
[x] •Kikker•
[x] Unununium
[x] eRko
[x] Kachnička
[x] Luu
[x] Empress of Persie
[x] Darisek
[x] El:P

Diary // Dobrý Ránko =D

26. února 2011 v 11:31 | Salvatore-Vampire |  Deník


Tak dobrý ráno všeeem =DD Vstal jsem až teď a cpu se ceráliemi =D Bože =D Ale to mlýko je fakticky dobrý, asi si pak ještě přidám =D
Půjdu udělat ten Dess na přání co si objednala jedna holka =D Snad se mi to povede ;) =PP
Neřekla v jaký to chce barvě, tk že je to na mě aby to k sobě ladilo =D
Koukám koukám, v menu mám přecpáno aafíček =DD Tak udělam nový článek "More Affs" abych neměl přecpaný menu...Nový Aff budou týden zůstávat v menu, pak je dám do "More Affs" a ti s ikonkou tam budou furt ;) =PP
Hodím sem jěště nějaký obrázky a videa =DD Určitě něco seženu ;) =PP

Diary // Rampouch

26. února 2011 v 0:04 | Salvatore-Vampire |  Deník


Bez komentáře xDDD K tej fotce prostě nemám co říct =DD Chcípám smíhchy =DD


Diary // Dnešní Den = PECKA! =D

25. února 2011 v 23:36 | Salvatore-Vampire |  Deník


Dnešní den, totální nářez =DD S Wendy největší prča xDD "Přicházíme v míru" =DD Proste peckovej den xDD Hlavně ta naše MINI diskotéka =D Oj bože...Já sem se jí totiž potřeboval se vším svěřit, a tak jsem to na ní všecko vyklopil a ona "To je jak nějaká telenovela" =DD xDD Ale fakt prej "Kdyby to zfilmovali tak na to čumí celá Republika" =DD
Jinak, i já jsem na tom líp ;) =PP I když...pár věcí mě děsně štvě...ale tk já nemůžu za to že ona je taková jaká je ;) =P Jí nechám plavat =DD Ať si nasere =DD Rafinovaný SMS-ky mě neserou =DD Měla by si uvědomit jak je ubohá a trapná xDD =DD Já vim jsem strašná svině, že takhle mluvím...ale já za to nemůžu O=)) Ne, já nejsem svině ;) =PP Já jsem ANDÍLEK =DD
Ne, teď mluvím naprosto vážně...jsem EXTRÉMĚ citlivá osoba (chtěl jsem napsat choroba xDDD)...To jsem zase přehnal...ne citlivá...ale...uuum =DD Já nemůžu najít to správný slovo =DD Prostě je mi každýho líto =DD
Nafotili jsme fotky =DD Přicházíme v míru =DD to nedostanu z hlavy, prostě hláška dne tohleto =DD Hodím sem tu fotku, kde přicházíme v míru =DD Šklebím se tak jako kokos =DD možná ještě hůř =DD


Diary // New Blog Layout ENRIQUE

25. února 2011 v 20:10 | Salvatore-Vampire |  Deník
Hoooodně jsem se snažil =(( Fakt mega moc ='(( Ale líbí se mi to =DDD Ale zajímá mě VÁŠ názor...Patlal jsem se s tim 4 HODINY lidičky...a náhodou...šlo to jak po másle =DD
Začal jsem uplně od začátku protože pozdaí bylo bílý =DD
Layout obsahuje
6 oddělovačů (+ Diary)
3 Avatary (byl jsem línej udělat víc)
a Popisky do Menu (v menu) =DDD

Diary // Novej Layout

25. února 2011 v 19:00 | Salvatore-Vampire |  Deník
Tak =DD layout s Enriquem je hotovej ;) =PPP Myslím že se mi povedl...doufám =DD Je prostornější a tmavější...ale už vidím jak za tejden si zase nastavim ten s Pokorou xDDD Bože =DD nwm...ten s Enriquem je takovej chudej =DD Zatím k náhledu TADY a za chvíli si to nastavím na tadyten blog ;) =PP
Pak se zeptám jestli se vám líbil ten s pokrou víc =DD jestli ano, nastavím si ho z5 =DD ale až za tejden...uvidím jak to bude reagovat na ostatní návštěvníky =DD

Diary // Enrique

24. února 2011 v 19:04 | Salvatore-Vampire |  Deník
Asi si udělám Layout s Enriquem =D Nějak se mi začíná líbit =D To on už dřiv, ale napadlo mě to teď =DD Do příštího týdne určitě čekejte že budu mít novej vzhled =DD
Yo, mimochodem, hážu vám sem tenhle Wallpaper =DD Snad se vám bude líbit ;) =PP

Diary // Uuuum...?

24. února 2011 v 18:26 | Salvatore-Vampire |  Deník
V "Blog News" už najdete zkratku k rubrice "Deník" =DD Tenhle blog je asi hlavně o něm =DD Měl jsem v úmyslu ho mít o TVD a Twilight, ale jak tak koukám, moc toho tady o tom není...budu se snažit získávat nějaký informace =DD ale neslibuju nic =P
Jinak dnešek byl divnej...všechno ve škole super, ale v hlavě to ještě nemám srovnaný...mám se snažit o něco co nejspíš nedostanu nebo se mám snažit dál...? Mno to je jedno ;) =PP
Dělám Layout s Yaoi =DD zatím to nevypadá moc dobře, ty barvy k sobě moc neladí, ale to se snad spraví =DD doufám teda =D

Just For Fun // Raina ft. Konstantin - Ti si mi vsichko

24. února 2011 v 18:16 | Salvatore-Vampire |  JFF Videos
Tak, tady ta písnička se mi děsně líbí =DD vím že tomu asi rozumět nebudete, ale...nwm, prostě jsem to sem musel hodit =DD

Graphic // Nina Dobrev BLEND

23. února 2011 v 22:33 | Salvatore-Vampire |  Graphic Blendy
Tak...uum...nwm co to s tim blogem je =DD ale jaksi to písmo nejde nahoru =DD tak to bude vypadat fgt divně O.o mimochodem, ta nová verze má dost nedostatků =DD Fakt děs =DD
A k věci =DD v kompu se mi válel tenhle Blend, tk sem nevěděl co s nim =DD
Plác plác, za 5 minut jsem to měl =DD najít obrázky mi ale trvalo dýl =DD

Diary // Ouch x'(

23. února 2011 v 11:54 | Salvatore-Vampire |  Deník
Ouch...bolí mě břicho....a děsně moc, už začíná i hlava
Sem ze školy šel čtvrtou hodinu x'( 
A já se tak moc těšíl na test z Chemie...
Je nějaká střevní chřipka nebo co
Dima odešle, pak nějaký dva prvňáci...teď já =((
Pecka....x'((( Já nechci být nemocnej ='((((

Diary // Ješiš, ona je tu ta soutěž xD

22. února 2011 v 19:34 | Salvatore-Vampire |  Deník
Ach božínku lidičky =DD já tu soutěž ještě neprojel =DD
xDD Ještě potřebuju nějaký hlasy, dyk je ten blend fakt hustej =DD
Tak mě to nenechte prohrát
Hlasujte SEM
a hlasujte pro "Salvatore-Vampire"
Hlasy vám samozřejmě oplatím, jen se stačí ozvat ;) =PP
Děkuju předem ;) =PPP

Diary // Bože xDDD

22. února 2011 v 19:23 | Salvatore-Vampire |  Deník
Dneska největší přeřekovej den xDD A nejen to =DD 
Tak že začnu uplně od začátku xDD 
Jdu do školy, moje ségra zahlásila nějakou píčovinu, já už chcípal při příjezdu do školy xDDD
Pak jdu do třídy xDDD Elišce přeskočil hlas nebo co to bylo, a vyznělo to jak dyby nějakou starou babku něco bolelo xDDD
Pak sem si řek "Ty yo, on si mě ani nevšim" =DD šel sem na chodbu xDDD
Tam Wendy s Davidem =DD jasně že jdu za nimi =DD 
xDD Sme tam řešili svojí váhu prej Vendy "Já sem moc tlustá, vážím 65 kilo" xDD
A já "CO ŽE?!? 65? Já vážím 60 =DD"
xDDD Pak jsem měl zásek, asi minutu jsem nevnímal, a pak sem si jen všim jak David na Vendy vystrkuje prdel xDDD 
prej "Pojď" xDD Já jen koukám, zrovna šla paní učitelka Bérová, protože měla dozor na chodbě xDD a on s tou vystrčenou prdelí xDD
"Co děláš?" =DD a David "Já jen chtěl aby..." nestačil chudák ani domluvit a paní učitelka "Yo, jasně (výtlem) Vendy, bys ho mohla žalovat za pedofilii" xDD Všichni výtlem xDD 
Pak mi došlo že jí chtěl vzít na koníčka =DD 
Pak Fyzika.
Peckově jsem si popovídal s Davidem, dokonce sám navázal téma o našem líbání...které se mu bohužel nelíbilo =D ale...teď mi to tak nepříjde...nezapírá to, že nepřestal, protože mu Evelína mu v té chvíli byla u prdele, i přezto že jí miloval. Ani nezapíral to, že mě nechtěl přestat líbat když jí slyšel přicházet. Mno lidi, tak pochopte to O.o
Mno Evelína trochu naštvala učitele. Já už si nepamatuju co sme dělali, ale vím že sme uhli od Fyziky, a dělali jsme Matematiku, a děsně mě to bavilo, a Ewe plácne "A proč to vlastně děláme" O.o...On to učitel vysvětluje hodinu, a ona se tak tupě ptá...Mno, debilita. Tak se na to učitel vytoto prej "Já ze sebe nebudu dělat debila!"
Mno byl naštvanej, tk sem ho nehodlal přemlouvat aby mluvil dál, že nás s Davidem to zajímá.
Pak sme začali Fyziku xDD Brali jsme zvuk a proudění =DD a přitom jsem si ještě stíhal dopisovat s Davidem =D Pak sem prej měl zásek xDD že na mě něco mluvil, a já vůbec nevnímal, já si ani nepamatuju na to že bych měl zásek =DD Pak přišel přeřek xD David prej "Ono nám to může poškodit ZVUK že yo?" xDDD a já výtlem, a ještě mu půlhodiny říkám že řekl ZVUK a ne SLUCH xDD On mě kokos neslyšel xDDD 
Mno nic, pak oběd =DD "Hey Dave, já chci autogram" na něj začal křičet robert, už u stolu =DD a David mu vzal ruku a naznačil že mu tam plivne a on tou rukou škubl xDD Polévka z talíři celá na Robertovi xDDD Ještě byla na sropě xDD Chudák Ráďa co tam seděl, to měl ve vlasech xDD 
Pak sme šli ven =DD Vendy měla odpoledku, tak sme na ní do tří čekali =DD Mezitím si David obarvil sušenky (tak říkáme cigaretám xD) protože jsem se hrabal v blozích a viděl tam někde kusovku s obarvenou sušenkou =DD xDD
To nějak skazil xDD prej "To dáme Vendě" xDD Mno, já neprotestoval =DD 
Pak sem měl sušenku asi po roce xDD cítil jsem se jako opilej xDDD prej "Davide, cos mi to dal za sračku. Tys mě zdrogoval" xDDD "Tys mě k tomu navedl!" a on "Mnoyo, ale tys neprotestoval" =DD 
Pak na tribuně xDD další přeřek =DD To už sme byli s Vendy, nwm jak na to došlo ale začala vyprávět o Maruně =D prej "Jednou zamnou přišla, a taký 'Vendy, mě spadl do mobilu záchod' a já na ní 'Sis fotila pulinu?'" xDDD Vůbec nezaregistrovala....David taky ne, což me překvapilo xDDD až si to uvědomili, všichni výtlem xDDD
Pak sme si povídali o Scary Movie na cestě do depa =DD xDDD Výtlemy jak kráva =DDD
Pak na náměstí xDDD prej "Míťo ty máš velký kozy." xDDD já z toho v prdeli, prej "No neeee...Vendy ty je máš taky" =DD 
Teď si s ní píšu na FB xDDD Prej "Pomoooc, žere mě fretka" xDDDD