Christina Agulera už netají svůj nový vztah

20. prosince 2010 v 17:06 | Salvatore-Vampire |  Celebrity News
Zpěvačka Christina Aguilera se už oklepala z rozpadu svého manželství a začíná nový život. Na veřejnosti se už ukázala se svým přítelem.
Christina (29) se právě rozvádí s Jordanem Bratmanem, a konec manželství neproběhl právě v přátelském duchu. Už proto ji novou lásku všichni přejí. 

A Christina už svou náklonost ke scénografovi Matthew Rutlerovi dál neskrývá. Potkali se při natáčení jejího posledního filmu 'Burlesque', a pověstná jiskra přeskočila.

Účastník party v londýnském Floridita club, která proběhla k uvedení tohoto filmu ve Velké Británii tento týden, řekl: "Christina vypadala hodně v pohodě a užívala si Mattovu společnost. Nechtěla se od něj hnout na krok."

Velmi mile se fotila s fanoušky a věnovala jim čas i na popovídání. Jediné, čemu se vyhýbala, byly rozhovory, týkající se jejího osobního života. 

"Christina měla vážně skvělou náladu, pózovala na focení s fanoušky a nenechala se zaskočit žádnou otázkou. Jen na ty, týkající se jejího osobního života neodpovídala," řekl další z účastníků fanouškovské party filmu 'Burlesque'.


Matt se celý večer choval ke své přítelkyni velmi gentlemansky a zdálo se, že je připraven ji kdykoliv ochránit svou paží, kterou měl neustále kolem jejich ramen…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama