Prosinec 2010

Ješiš todleto =DD

26. prosince 2010 v 20:53 | Salvatore-Vampire |  Deník
JkOo....mno pecka =DDD asi na net nebudu moct =PP teď sem na návštěvě =DD aa....je tu wi-fi =DD tk že mám net na chvíly....mám sebou i noťas...ale tk žádnou grafiku dělat nebudu...asi budu jen psát deník, když budu mít možnost...napadlo mě napsat nějakou knížku...uuum....teda až někdy jindy =DD jmenovalo by se to "Druhá Šance" uuum....yo =D samo že tam budou upíři...teda hlavní hrdina bude upír =)) nebo hlavní hrdinka...já se ještě nerozhodl =DD yo...možná tky stvořím obal =DD aby to nějak v MENU vypadalo =PPP tk že....mým AFF, sorry ale nebudu tak často obíhat =))) Ale vy byste taky mohli jednou sami od sebe! =DDD

My FIRST Retouch !!!

24. prosince 2010 v 13:40 | Salvatore-Vampire |  Graphic Retouches

Kellan Lutz // Avatary 2

24. prosince 2010 v 13:36 | Salvatore-Vampire |  Graphic Avatary

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

U nás strašíí // Jinak šťastný vánoce =DDD

24. prosince 2010 v 8:03 | Salvatore-Vampire |  Freaky Stories
Sem se sotva vyspal =DD
Už sem usínal a najednou "kap"...seru na to, říkám si 
Pak zase "kap" a zase jednou "kap" to už sem stuhl a pak hlasitý "kap" to sem stiskl oči...asi to nebylo všechno a chtělo mě to strašit dál...hned se mi vybavil horror KRUH a Samara....doširoka otevřená a křivá huba, a mokrý šaty...mno fůůůj
Pak začalo něco škrábat "škrab, škrab, škrab"...to už sem to nevydržel, a otočil sem se podívat co tam je....NIC....pak jenom dva kroky...to už sem se strachy mohl zbláznit....pak už se všechno opakovalo asi 20 minut...pak už sem usnul =// a že by to byly rodiče, pochybuju =)))

Krvavé Vánoce // Vlastní povídka!

23. prosince 2010 v 21:52 | Salvatore-Vampire |  Freaky Stories
Kopírujte jen se ZDROJEM!!! 

23.12, 21:25
Anna se vrácela domů s plnýma taškama. Autobusem nemohla jet. Nejel. Bylo moc sněhu. 
Hustě chumelilo, sotva viděla na cestu.
"Snad nezabloudím"-řekla si. 
Od domu to měla necelý 2 km. Chumelilo čím dál hustěji. Vločky padaly a umiraly na jejích zimou nafialovělých, plných rtech. Její dlouhé hnědé vlasy jí slušely k modrým očím. Nos měla malinkej. Krásněj. Právě teď rudej.
"Už bych tam měla být"- ohlédla se.
 Za sebou viděla jenom světlo pouliční lampy. Předsebou. Tmu. Nikde nic. Divila se, ale šla dál. 
Chodila už asi 10 minut. Ohlédla se. Všude tma. Hustě chumelilo. Sníh jí zakryl stopy.
Začala mít obavy. Bála se že to domu nedojde. Bála se, že umře. 
Neměla už sílu. Chtěla se zastavit. Chtěla si na chvíly lehnout do sněhu a odpočinout si. Ne. Neudělala to. Šla dál. Věděla že domů dojde.
Tak se i stalo. Viděla světlo. Srdce jí radostí málem vyskočilo. Něco zaslěchla ale nevěnovala tomu pozornost. Chyba. Hned jak udělal další krok se zastavila. Hlava jí z ramen pomalu sjela dolů. Spadla do sněhu. Tělo spadlo na kolena. Dárky v tašce zarachodily. Všude krev. 
Anna se už domů nikdy nevrátí. 

Jason Derulo - What if

23. prosince 2010 v 20:34 | Salvatore-Vampire

AFFS

23. prosince 2010 v 20:29 | Salvatore-Vampire
Nabírám AFFILATES !!! 
Tk se hlasteeeee!!! =DDD 

Damon and Elena/The Vampire Diaries-What if

23. prosince 2010 v 20:25 | Salvatore-Vampire |  TVD Videos

Damon and Elena "Take me Away"

23. prosince 2010 v 19:48 | Salvatore-Vampire |  TVD Videos

Vampire Diaries 110 - Cut ( Plumb )

23. prosince 2010 v 18:52 | Salvatore-Vampire


Konečně!!!! + Fotečky =PPP

23. prosince 2010 v 15:48 | Salvatore-Vampire
Sláááva =DD Konečně INTERNET =DD sem se mohl zbláznit lidi, to vám říkám =DD 
Jsem  v Bulharsku, tk že jkO...xDDD není divu že net nebyl =DD svatá moje teta =DDD
Jinak...jkO cesta =DD ješiš, krize =DD z Česka do Bulharska cesta 6h. a od Sofie do Shumen 8h. =DD krize vám říkám, mlha všude OMG =DD a nevypadá to zrovna moc dobře =// chudáci lidi =// MnoYO...je krize =// a v Bulharsku asi ta největší =/// 
Mám novej účes, tk sem dávám fotky, komentujte =DDD 


Taylora Lautnera vězení nezadrží!

20. prosince 2010 v 18:25 | Salvatore-Vampire |  Celebrity News
Tak ten klučina to myslí vážně. Taylor Lautner se skutečně rozhodl stát akční hvězdou pro novou generaci. Dokud bude po hnusných lesích běhat jako polonahý vlkodlak, fanoušci žánru ho nejspíš brát vážně nebudou. Skutečnost je ale taková, že akčních herců je dnes tak málo, že možná nakonec budeme rádi i za něj. Ale na optimismus je ještě brzy, zatím je to jen Jacob ze Stmívání, a pokud se bude chtít tohohle cejchu zbavit, bude ho to stát hodně práce. Již příští rok se v kinech objeví jeho thriller Abduction, kde si zahraje mladíka, jenž zjistí, že ho pravděpodobně jako mimino unesli a že jeho tatík s mamkou nejsou jeho praví rodiče. A kvůli tomuhle zjištění mu půjde o krk. Zní to béčkově, ale pod vedením Johna Singletona, jenž má na kontě druhé Rychle a zběsile nebo Shafta, by se na to dalo koukat.
Lautner už si ale vybírá i další akčně-thrillerové projekty. Teď to vypadá, že ho uvidíme v hlavní roli filmové adaptace bestselleru Incarceron. Děj se má odehrávat v budoucnosti v obřím supervězení, z něhož není úniku. Když se ale hlavní hrdina zakouká do dívky, kterou její otec (a šéf věznice v jedné osobě) drží v soukromém kriminále, jenž připomíná sedmnácté století, rozhodnou se oba zdrhnout. Útěků ze sci-fi vězení už jsme tu měli několik, tak uvidíme, jestli má tohle téma ještě co nabídnout. Jméno režiséra zatím není známé, produkovat však bude společnost Hugha Jackmana, tak snad se objeví čas od času na place, aby se pokusil předat Lautnerovi trochu toho wolverinovského charismatu.

Robert Pattinson nechtěl být upírem - ale rapperem jako Eminem

20. prosince 2010 v 18:17 | Salvatore-Vampire |  Celebrity News
Londýn - Britský herec Robert Pattinson se po celém světě proslavil coby hvězda filmové ságy Twilight. On sám prý ale odmalička snil o jiné kariéře - chtěl se stát
 rapperem jako jeho velký vzor
 Eminem. V rozhovoru pro časopis
 Top of the Pops přiznal, že byl Eminemem doslova posedlý a nahrával si vlastní verze jeho hitů.


 "Mám celou sbírku nahrávek, na kterých rapuju, už od doby, co mi bylo třináct! Chtěl jsem být rapper, takže vznikly stovky a stovky nahrávek. Jsou vážně zábavné!" uvedl Pattinson.

Herec Robert Pattinson na předávání cen Teen Choice Awards.

Christina Agulera už netají svůj nový vztah

20. prosince 2010 v 17:06 | Salvatore-Vampire |  Celebrity News
Zpěvačka Christina Aguilera se už oklepala z rozpadu svého manželství a začíná nový život. Na veřejnosti se už ukázala se svým přítelem.
Christina (29) se právě rozvádí s Jordanem Bratmanem, a konec manželství neproběhl právě v přátelském duchu. Už proto ji novou lásku všichni přejí. 

A Christina už svou náklonost ke scénografovi Matthew Rutlerovi dál neskrývá. Potkali se při natáčení jejího posledního filmu 'Burlesque', a pověstná jiskra přeskočila.

Účastník party v londýnském Floridita club, která proběhla k uvedení tohoto filmu ve Velké Británii tento týden, řekl: "Christina vypadala hodně v pohodě a užívala si Mattovu společnost. Nechtěla se od něj hnout na krok."

Velmi mile se fotila s fanoušky a věnovala jim čas i na popovídání. Jediné, čemu se vyhýbala, byly rozhovory, týkající se jejího osobního života. 

"Christina měla vážně skvělou náladu, pózovala na focení s fanoušky a nenechala se zaskočit žádnou otázkou. Jen na ty, týkající se jejího osobního života neodpovídala," řekl další z účastníků fanouškovské party filmu 'Burlesque'.

Justin Bieber zbaven obvinění

20. prosince 2010 v 17:05 | Salvatore-Vampire |  Celebrity News
Dva měsíce trvalo policii prošetření případu napadení dvanáctiletého chlapce...
V polovině října byl Justin (16) obviněn z lehkého ublížení na zdraví. K němu mělo dojít v jednom kanadském laser-game centru. Zaměstnanci podniku incident popsali takto: "Jeden z návštěvníků zjistil, že je Justin v sále a začal to tam vykřikovat. Zpěvák ale neměl náladu, a tak chtěl rychle zmizet. Při útěku nechtíc vrazil do kluka, který právě vcházel do dveří. Chlapci se nic nestalo."

Hochův otec však neváhal a okamžitě na Justina podal trestní oznámení s tvrzením, že zpěvák do jeho syna vrazil schválně a navíc tak silně, že jeho potomek spadl na zem.

Policie tedy ihned začala s pátráním a tento týden došla k závěru:"Vyšetřování incidentu je dokončeno. Kriminalisté nenašli žádné důkazy, které by svědčily o tom, že JB napadl chlapce záměrně a neprokázalo se ani to, že hoch byl povalen na zem." Justin je tedy kompletně zbaven obvinění a policie ho ani nebude vést ve své evidenci podezřelých!


ZDROJ---> BravoGirl

Masový kostým Lady Gaga zabodoval

20. prosince 2010 v 17:03 | Salvatore-Vampire |  Drby Ostatní
Ačkoli jsou šaty z hovězího dávno mezi odpadky, fanoušci na ně nemohou zapomenout...
Kostým z hovězího masa doplněný kloboučkem a botami , který si LG oblékla na udílení cen MTV Video Music Awards, zvítězil v žebříčku nejoriginálněji oblečených hvězd. Ten každoročně vyhlašuje portál My Celebrity Fashion.

Masový outfit rozhodně nenechává nikoho chladným, lidé ho buďto milují nebo se jim hnusí. Co na to říká zpěvačka? "S tímhle kostýmem má každý problém. Vždyť je to to samé, jako když si obléknu kožený oblek. Příště si klidně vezmu šaty vyrobené z tofu."

Na druhém místě žebříčku se umístily tmavomodré šaty Kate Middleton, jež měla na sobě když s britským princem Williamem veřejně oznámili své zasnoubení. Třetí místo pak patří minišatům Victorii Beckham.

Top 10 outfitů roku 2010

1 - Lady Gaga - kostým z masa
2 - Kate Middleton - modré šaty od Reiss Issa
3 - Victoria Beckham - minišaty s dlouhými rukávy
4 - Cheryl Cole - šaty od Julien Macdonald
5 - Katy Perry - latexový kostým
6 - Carrie Bradshaw - růžové šaty Halston Heritage
7 - Cheryl Cole - legíny s designem obvázaných nohou
8 - Leighton Meester - oblek
9 - Lady Gaga - bílý kostým a paruka od Francesco Scognamiglio
10 - Emma Watson - černé šaty z krajky a peříček od Rafael Lopez

!!DoTazzzz!! =DD

20. prosince 2010 v 13:44 | Salvatore-Vampire
Mám udělat na blogu nějakou soutěž ?? =DD 
Pište do komentářů...já zatím pááádím ven =DDD

Bruno Mars - Grenade + Lyrics

19. prosince 2010 v 19:41 | Salvatore-Vampire |  JFF Videos
Fgt pecková písnička =)) Mě se líbí =PPP


The Vampire Diaries // Music Video // Plumb *CUT* + Kissing Scene

19. prosince 2010 v 19:34 | Salvatore-Vampire |  The Vampire Diaries News
Tak tohle video vám nesmí ujít !!!! =D 
--->>>ZDE<<<--- 
NEchce se mi to zobrazit když to vložím jako video =// 

Miley Cyrus // Blend 3

19. prosince 2010 v 12:56 | Salvatore-Vampire

Miley Cyrus // Blend 2

19. prosince 2010 v 12:56 | Salvatore-Vampire

Selena Gomez // Blend

19. prosince 2010 v 12:56 | Salvatore-Vampire

Kellan Lutz // Blend 2

19. prosince 2010 v 12:55 | Salvatore-Vampire

Kellan Lutz // Blend

19. prosince 2010 v 12:55 | Salvatore-Vampire

Kellan Lutz // Avatary

19. prosince 2010 v 12:55 | Salvatore-Vampire |  JFF Pictures

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Paul Wesley // Blend

18. prosince 2010 v 20:21 | Salvatore-Vampire |  JFF Pictures

Miley Cyrus // Blend

18. prosince 2010 v 20:11 | Salvatore-Vampire |  JFF Pictures
Mnoo....tk sem nedodržel to co sem napsal =DD  a hodím sem pár blendůů =DD

KONEC!

18. prosince 2010 v 17:58 | Salvatore-Vampire
Lidi, pro dnešek končííím =DD všem díky za komenty =DD a za vávštěvy ;) =PPP Na zítřek sem si připravil hodně rozvrhů, avatarů a photoshootů =DD tk se těšte =PP 
Yo mimochodem =DD v úterý jedu do bulharska =DD tk nwm jesti tam budu moct chodit furt na blog =DD udělám nějaký fotky a pak je sem strčím =DD tk hezkej večer BB =o* =DD 

Kellan Lutz // Photoshoot 2

18. prosince 2010 v 17:40 | Salvatore-Vampire |  JFF Pictures

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com